• Anasayfa > Destek
 • Yıldız Cam Antik

  Kargo ücreti ne kadar?

  Türkiye içi gönderilerde her siparişiniz için işletme ve gönderim masrafı sabit 5 TL'dir. Yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverilerinizde kargo ücretsizdir. Uluslararası gönderilerde ise toplam tutara ek 5.90 USD kargo ücreti alıyoruz.

  Uluslararası gönderi yapıyor musunuz?

  Yıldız Cam Üfleme Cam Sanatı dünyanın heryerine gönderi yapmaktadır.

  İade süresi ne kadar?

  Yıldız Cam'dan satın almış olduğunuz bir ürünü, ürünün kullanıcıya teslim edildiği tarihten itibaren 7 (Yedi) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

  Ürün iadelerinin, ürünün kullanıcıya teslim tarihinden itibaren 7 iş günü geçtikten sonra kullanıcılar tarafından yapılacak iade talepleri kabul edilmemektedir. Kullanıcılar, İletişim Formu’nda “İade Talep Formu” başlığı ile belirterek, iade talep formu göndermelisiniz. İade talep formu site yönetimine ulaştırıldığında, inceleme yapılır konuyla ilgili olarak kullanıcılara bir bilgilendirme e-postası göndermektedir.

  İade edilmek istenen ürüne ait ürün faturası bireysel (özel kişi adına) hazırlanmış ise satın alınan ürünün eksiksiz bir şekilde, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş olarak, kullanılmamış şekliyle ve yeniden satılabilirliği bozulmamış haliyle ve Yıldızcam tarafından adınıza düzenlenen orijinal faturanın arkasında bulunan "İade Talep Formu"nu doldurarak Yıldız cam’a ait Topçular Kışla Cad. Paşmakçı San. Sitesi 12. Kapı No: 285 Topçular / İSTANBUL adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal olarak hazırlanmış ise kurumun düzenlemiş olduğu (kargo payı hariç hesaplanacak) ürün birim fiyatı + KDV şeklindeki iade faturası da ürünle birlikte Yıldız Cam'a ait Topçular Kışla Cad. Paşmakçı San. Sitesi 12. Kapı No: 285 Topçular / İSTANBUL adresine gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası düzenlenmeyen ürünler için iade işlemi yapılamamaktadır.

  Tüketici’nin Korunması Hakkında Kanun uyarınca ‘Sebep Göstermeden Cayma Hakkı’ yalnızca ürünün teslim alındığı günü takip eden ilk yedi gün için geçerli olmaktadır. Üründeki herhangi bir kusur nedeniyle ürün iade edilmek istendiğinde iade süresi otuz güne kadar uzamaktadır. Bu durumda ise ürünün iade edilmek istendiğine ve şikayet nedenlerinin İade Talep Formu’nu doldurarak Yıldızcam'a bildirilmesi gerekmektedir. Ürün üzerinde kullanıcı hatasından kaynaklanan bir kusur yoksa ve ürün hatalıysa, satış tutarını ve iade için kullanıcının ödediği kargo bedeli iade edilmektedir.

  Sipariş & Ödeme

  Ödemenizi sipariş aşamasında sunduğumuz seçeneklerden birini kullanarak yapabilirsiniz.

  • *Kredi Kartı
  • *Paypal (Yakında)
  • *Havale

  Ödeme Güvenliği

  Güvenlik önlemi olarak satınalma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. Çalıştığımız firmalar ise güvenirliği ispatlanmış bankalardır. Ayrıca, Yildizcamantik hiç bir şekilde kredi kartı veya izin vermediğin kişisel bilgilerini saklamaz, 3. kişilerle paylaşmaz.

  Sipariş Takibi

  Siparişini, üye girişi yapıp profiline girdikten sonra "Siparişlerim" sekmesinden takip edebilirsin ya da sipariş numaran ve siparişi verirken kullandığın emailini kullanarak sipariş takibi sayfamızdan da takip edebilirsin.

  Sipariş İptali

  Siparişini kargoya vermediğimiz sürece istediğin zaman iptal edebilirsin. İptal etmek için sipariş takip ekranından siparişini bulup iptal et'e tıklaman yeterli. Eğer, siparişin kargoya verildikten sonra siparişini iptal etmek istersen, iptal sebebin ve sipariş numaran ile birlikte siparis@yildizcamantik.com adresine mail atman yeterli olacaktır..

 • © 2013 Yıldız Cam